HAKKINDA

Sıra dışı bir deneyime hazır mısınız ?

 

Dünyada milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen ve sıra dışı bir deneyim vaadeden Sessizlikte Diyalog sergisi, Gayrettepe Metro İstasyonu'nda.Harita için tıklayınız

Özel bir alana kurulmuş deneyimde; işitme engelli rehberleriniz ile birlikte, tamamen sessiz bir ortamda sözsüz iletişimi keşfedeceksiniz. Empati kurma yeteneğiniz ile birlikte farkındalığınızın da artmasını sağlayacak Sessizlikte Diyalog, hayatınız boyunca yaşabileceğiniz en olağanüstü deneyimlerden biri olacak! 

Özel bölümlerden oluşan Sessizlikte Diyalog'da; yüz ifadelerinizi ve vücut dilinizi nasıl etkin kullanabileceğinizi, işitme dışındaki duyularınızla neler başarabileceğinizi göreceksiniz. 

Zorlukları fırsata dönüştürme yeteneğiniz güçlenirken, kendiniz ve çevrenizle ilgili tüm önyargılarınızı sonsuza dek geride bırakacaksınız. 

Mutlaka deneyimlenmesi gerekenler listenizde yerini alacak Sessizlikte Diyalog  ile hayata bakış açınız değişecek! 

Sessizlikte Diyalog, İstanbul Social Enterprise tarafından 29 Ocak 2016'da İstanbul'da kapılarını açtı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğini yaptığı proje, ana sponsor Turkcell ve Metro İstanbul AŞ'nin destekleriyle Gayrettepe metrosunda ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.